ارسال سریع:
ارسال سریع شامل ارسال سریع لحظه ای و ارسال سریع با قابلیت ارسال در آینده میباشد.
ارسال سریع لحظه ای:
شما می توانید از این قسمت برای ارسال های تکی و گروهی زیر ۴۰۰ شماره استفاده کنید.
· شماره فرستنده : شماره ای است که شما قصد ارسال پیام به وسیله آن را دارید و بعد از ارسال پیام، این شماره به عنوان شماره فرستنده روی گوشی مخاطبینتان نمایش داده می شود.
· متن پیامک : 

متنی است که قصد ارسال آن را دارید . در زیر قسمتی که متن پیام را وارد می کنید، فارسی یا لاتین بودن پیام، تعداد صفحات، هم چنین تعداد حروفی که نوشته شده و تعداد حروف مجاز برای یک صفحه،  نمایش داده می شود. (توجه داشته باشید که در ارسال پیام تعداد صفحات در تعرفه پیامک شما ضرب می شود.)
· لیست گیرندگان:

از این قسمت میتوانید گیرندگان را اضافه کنید ، در این قسمت محدودیت وجود دارد و تا ۴۰۰ شماره میتوانید اضافه کنید.
این امکان که درباره آن برای شما توضیحاتی دادیم بصورت همیشگی در سمت چپ صفحه نمایش خود میباشد و با کلیک بر روی این آیکون شما در هر قسمت از سامانه که باشید میتوانید در سریع ترین زمان پیامک تکی یا گروهی زیر ۴۰۰ شماره را ارسال نمایید.
لازم به ذکر است که از این قسمت فقط و فقط پیام های لحظه ای میتوانید ارسال نمایید و نه پیام های در آینده( درادامه توضیح داده میشود).

با کیلک بر روی آیکون پاکت شما میتوانید ارسال سریع را بسته و باز نمایید.

متن پیش فرض : متن های از پیش آماده که قبلا ذخیره نموده اید میتوانید از این قسمت فراخوانی نماید.
· لیست گیرندگان: از این قسمت میتوانید گیرندگان را اضافه کنید ، در این قسمت محدودیت وجود دارد و تا ۴۰۰ شماره میتوانید اضافه کنید.
· محاسبه هزینه: از این قسمت می توانید اطلاعات کلی این ارسال اعم از هزینه نوع متن و… را مشاهده کنید.
· مشاهده تنظیمات : از این قسمت میتوانید نوع، زمان و دوره ارسال پیام را به دلخواه خود تغییر دهید.
نوع:
پیام معمولی همان ارسال پیام های عادی روزانه افراد است ولی پسام فوری(فلش) نوعی پیامی میباشد که در صندق دریافتی پیامک مخاطب ذخیره نمیشود بلکه بعد از ارسال مستقیم روی صفحه گوشی قابل مشاهده است مثل مواقعی که شما با خط ایرانسل به خط ایرانسلی دیگر تماس میگیرید و پیامی با محتوای شماره آهنگ پیشواز، مبلغ و یا پیشنهادات دیگر از ایرانسل برایتان ظاهر میشود.
ارسال فوری(فلش) غیر فعال میباشد و تنها میتوانید از ارسال معمولی پیام ارسال کنید
زمان ارسال:
با کلیک کردن بر روی در آینده فیلد های سال، ماه، روز، ساعت و دقیقه برای شما قابل مشاهده میشود که با تنظیم کردن این فیلدها پیام شما در این زمان و تاریخ به مخاطبتان ارسال میگردد.
توجه داشته باشید که پیام شما همان لحظه که ارسال پیام (سمت چپ قرار دارد) را بزنید ارسال میشود و در بایگانی سامانه ذخیره میشود تا زمانی که شما تعیین کرده اید، به محض رسیدن به مؤعد ارسال پیام از بایگانی خارج شده و به مخاطبتان ارسال مگردد.
دوره ارسال:
تعداد دفعات ارسال پیامتان به مخاطبینتان میباشد. حالتهای روزانه، هفتگی و ماهانه به این معنی میباشد که پیام شما روزی یکبار، هفته ای یکبار و ماهی یکبار بعد از اولین ارسالتان صورت میگیرد.
من در تاریخ ۱۵/۰۲/۹۵ ساعت ۹:۴۵ یک پیام ارسال کرده ام اگر فیلد دوره را روی هفتگی قرار بدهیم و تعداد ارسال را ۵ قرار دهیم پیامک من از زمان اولین ارسال(تاریخ ۱۵/۰۲/۹۵ ساعت ۹:۴۵) به فاصله زمانی یک هفته و دقیقا در همین ساعت به مدت ۵ هفته ارسال میشود.
توجه کنید ارسال روزانه و ماهانه نیز همینگونه میباشد و دقیقا در همان ساعت ارسالی تنظیم شده ارسال میشوند.