ارسال هوشمند:

· شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید
· به عنوان مثال فرض کنید مایل هستید که اعتبار هر یک از کاربرانتان را برای آنها توسط پیامک به صورت زیر ارسال نمایید :
· آقای مهدی هاشمی اعتبار شما ۸۲۳۰۰ ریال می باشد
· خانم آیسان اسدی اعتبار شما ۵۴۵۶۰۰ ریال می باشد
….
· برای اینکار کافیست ، ستون اول شماره موبایل ، ستون دوم کلمه آقای یا خانم ستون سوم نام شخص و ستون چهارم اعتبار را درج نمایید.
· سپس فایل را انتخاب کرده و بر روی آیکن “مرحله بعد” کلیک نماید.
· سامانه به صورت خودکار تمامی ستون های فایل اکسل را به شما نمایش می دهد ، شما میتوانید از هر یک از این ستون ها داخل متن پیامک استفاده نمایید.
· مثلا برای ساخت متن سفارشی در مثال فوق ابتدا روی گزینه پیشوند سپس روی گزینه نام کلیک نموده و سپس متن “اعتبار شما” را وارد نمایید و سپس روی گزینه اعتبار کلیک کرده و بعد متن “ریال می باشد ” را وارد نمایید.
· دقت بفرمایید که سطر اول فایل خوانده نمی شود بنابراین میتوانید از آن برای درج عنوان استفاده کنید.
· ستون اول فایل باید حتما شماره موبایل باشد و بقیه ستون ها توسط شما تنظیم می گردد.
· اکیدا پیشنهاد میشود فایل نمونه را دانلود کرده و تمامی تغییرات را روی این فایل بدهید ، بنابراین از ساخت فایل توسط خودتان خودداری نمایید.
· در صورتی که اطلاعاتی را از جای دیگر کپی میفرمایید حتما از گزینه paste special استفاده کرده و سپس گزینه values را برگزینید تا فرمت های اضافه حذف گردد.
· در صورت ارسال از طریق فایل حتما می بایست فایل شما csv و به صورت utf8 انکد شده باشد. درغیر این صورت ممکن است متن به صورت نا صحیح ارسال شود.
· قبل از ارسال توسط فایل ابتدا با یک فایل ۲ و یا ۳ سطری تست نمایید و پس از اظمینان از فایل اقدام به ارسال با تعداد بالا نمایید.
نحوه ارسال نیز قبل تر گفته شده است.