از این قسمت شما میتوانید از هر دفترچه جداگانه شماره هایی که فقط میخواهید به آنها پیام ارسال شود را انتخاب میکنید و پس از انتخاب با کلیک گزینه تایید شماره ها را برای ارسال انتخاب نمایید.
قسمت بعد همان گونه که نوشته شده (انتخاب همه شماره های یک دفترچه)، شما میتوانید با استفاده از این قسمت دفترچه ها را به دلخواه انتخاب کرده و با کلیک گزینه تایید دفترچه ها را برای ارسال انتخاب نمایید.

ارسال از فایل اکسل:

شما می توانید از طریق ارسال از فایل با قرار دادن شماره های خود درون فایل متنی و یا فایل اکسل مورد نظر خودتان اقدام به ارسال نمایید. برای طرز استفاده از امکانات هوشمند این سرویس به راهنمای همین بخش مراجعه نمایید. توجه داشته باشید که فرمت فایل اکسل باید csv باشد؛ و همچنین شما میتوانید از فرمت txt نیز استفاده نماید.
· شماره فرستنده : شماره ای است که شما قصد ارسال پیام به وسیله آن را دارید و بعد از ارسال پیام، این شماره به عنوان شماره فرستنده روی گوشی مخاطبینتان نمایش داده می شود.
· متن پیامک : متنی است که قصد ارسال آن را دارید . در زیر قسمتی که متن پیام را وارد می کنید، فارسی یا لاتین بودن پیام، تعداد صفحات، هم چنین تعداد حروفی که نوشته شده و تعداد حروف مجاز برای یک صفحه،  نمایش داده می شود. (توجه داشته باشید که در ارسال پیام تعداد صفحات در تعرفه پیامک شما ضرب می شود.)
·  متن پیش فرض : متن های از پیش آماده که قبلا ذخیره نموده اید میتوانید از این قسمت فراخوانی نماید.
· لیست گیرندگان: از این قسمت مواقعی که میخواهید پیامک ارسال کنید انتخاب کنید، فایل اکسل با فرمت csv که در سیستم خود ذخیره کرده اید را از قسمت choose File اپلود کنید و با کلیک بر روی بارگزاری فایل داخل سامانه اپلود شده و شماره های شما انتخاب شده اند و اگر از این کار منصرف شدین فقط لازم است گزینه حذف کنار شماره ها را بزنید تا شماره ها پاک شود.
· محاسبه هزینه: از این قسمت می توانید اطلاعات کلی این ارسال اعم از هزینه نوع متن و… را مشاهده کنید.
· برای مشاهده وضعیت پیام های ارسال به قسمت گزارشات، پیام های گروهی مراجعه نماید.
· در صورتی که قصد ارسال به تعداد زیادی شماره دارید ( مثلا ۱۵۰ هزار شماره ) بهتر است از طریق ارسال ترتیبی شماره هارا به بسته های ۱۰ تا ۲۰ هزار تایی تقسیم نموده و بین هر ارسال حداقل ۱۵ دقیقه فاصله زمانی قرار دهید.